אודות

הגברה ותאורה בסטנדרט גבוה

חברת פאזה הגברה ותאורה הוקמה ע"י אורי בן רון בשנת 2004 .  המטרה שהצבתי לעצמי בעת בניית החברה הייתה ליצור גוף שמספק עבודה בסטנדרטים גבוהים ובנישות קטנות יחסית אשר עד אותו יום סופקו בעיקר על ידי קבלני ענק.  הכוונה היתה לבצע עבודות קטנות עד בינוניות במקומות בהם ישנם לקוחות רגישים אשר מעבר לסאונד איכותי ונראות ייחודית זקוקים ליחס אישי ואחריות מקצועית כוללת. כיום אנו מספקים שירות גם לגופים ציבוריים ולאירועים המוניים אך מקפידים לתת את אותו היחס ואותו השירות לכל לקוח.


אצלנו לא מעגלים פינות

אנחנו מקפידים תמיד על יחס נכון בין גודל האירוע וכמות הציוד למספר העובדים בשטח ומקצועיותם. כמו כן, מאחר והעבודה בתחום הנה עונתית ( בחורף נחים ובקיץ לא רואים את הבית),   יש נטייה להעמיס כמות גדולה מאוד של עבודות בפרק זמן קצר, דבר אשר פוגע באיכות העבודה וביחס העובדים ללקוח.
בפאזה הגברה ותאורה לא מאמינים בדרך עבודה זו ואנו מקפידים לווסת את כמות העבודות בצורה כזאת שכשצוות מגיע לאירוע כזה או אחר הוא מגיע רענן ונותן את היחס הכי טוב שאפשר לתת, עם הרבה אהבה וסבלנות.  כמות העובדים גדולה מספיק כדי שיהיו סבלניים ומכבדים ולא יגרמו ללקוח להרגיש לא רצוי במחיצתם. הצוות שלנו מורכב מטכנאים אשר עובדים בחברה קרוב ל-10 שנים והדבר מדבר בעד עצמו.
 

עמידה בזמנים היא ערך עליון

אי עמידה בזמנים גורמת לשרשרת של תקלות ואי נעימויות מול הלקוח וגם מול הספקים האחרים (דבר שהוא לא פחות חשוב) ולכן כשאנחנו מתחייבים להגיע בשעה מסויימת,  הצוות מגיע תמיד כרבע שעה לפני השעה שנקבעה וברוב המקרים  אף מוקדם יותר.  מעולם לא איחרנו ואנחנו גם לא מתכוונים להתחיל לאחר!
 

לפני הכל – בטיחות!

בטיחות מהווה ערך עליון בעבודה שלנו החל בבטיחות האורחים וכלה בבטיחות צוות העובדים של פאזה.
על פי תקן בטיחות אנו מקפידים להעביר חיווט בתלייה עלית או בתוך תעלות דריכה, עמודי תאורה, גשרים וקונסטרוקציות אחרות תמיד מאובטחים ומעוגנים לקרקע על מנת למנוע מצב של נפילה כתוצאה מתנאי מזג האוויר או התנהלות לא בטיחותית של הנמצאים באירוע.  כמו כן, גם צוות העובדים שלנו  עובר הכשרה לעבודה בגובה ומקפיד על כללי הבטיחות לרבות שימוש בציוד עבודה בגובה ונעלי בטיחות.
 

לסיכום:

מגיעים בזמן, מספקים ציוד איכותי, תשתית בטיחותית ועובדים מקצועיים ונעימים כאחד . השאר כבר לא תלוי בנו…

 


בין לקוחותינו:

חברות הפקה כגון פרימיום, קבוצת פרומרקט, טרגט מרקט, סופר פוש, קבוצת אינטלקט ופאזה הפקות, עיריית חיפה, אתו"ס, אוניברסיטת חיפה, הטכניון , מוזאוני חיפה, רשות הספורט חיפה, מכללת הגליל המערבי, פפריקה שרותי מוסיקה, בוקינג פלוס , קובי אוז, דני רובס, גיא ויהל ולהקת "מקלט 18"